Gizlilik&Güvenlik ve İptal&İade Şartları

 

 

Değerli Ziyaretçimiz;

 

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz önem arz etmekte olup, kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için www.ermenekturkuaz.com sitemizde birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanılmaktadır.

 

 

Bilgilerin Alınması ve Kullanımı

 

Tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmakta olup, iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler www.ermenekturkuaz.com nezdinde saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili olarak kullanılır ve / veya ilgili firmalara verilir. Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Ermenek Turkuaz Turizm İşletmeleri San. ve Tic. LTD. Şti. kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklanabilecektir.

www.ermenekturkuaz.com kullanıcıların sitenin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse, teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirmeleri mümkündür.

www.ermenekturkuaz.com müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklayarak kullanabilecektir.

www.ermenekturkuaz.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, siteye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.ermenekturkuaz.com’ un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

www.ermenekturkuaz.com, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şartları

 

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.ermenekturkuaz.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılacaktır.

 

 

Telif Hakları

 

www.ermenekturkuaz.com sitesinin tüm hakları Ermenek Turkuaz Turizm İşletmeleri San. ve Tic. LTD. Şti. ye ait olmakla; site içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Ermenek Turkuaz Turizm İşletmeleri San. ve Tic. LTD. Şti. nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

 

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, materyalin www.ermenekturkuaz.com dan alındığı ve ticari marka veya telif hakkı sahibinin Ermenek Turkuaz Turizm İşletmeleri San. ve Tic. LTD. Şti. olduğunun belirtilmesi zorunludur.

 

 

Kullanıcı Yükümlülükleri

 

www.ermenekturkuaz.com sitesine üye olan ya da üye olmayarak sistemden faydalanan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.ermenekturkuaz.com her an güncellenen bir site olmakla birlikte, site üzerindeki tesis/tur, konaklama, yemek ve sair hizmetlerdeki fiyatlar ile tesisteki fiyatların farklılık arz etmesi halinde tesisteki fiyatlar esas alınacak olup, bu hususlardan, güncelleme hatalarından ya da sair teknik aksaklıklardan dolayı www.ermenekturkuaz.com ya da Ermenek Turkuaz Turizm İşletmeleri San. ve Tic. LTD. Şti. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda netice itibariyle tesisin hizmet tarihindeki kendi “şart ve koşulları” geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi biri ve/veya rezervasyon yaptırmak ya da satın almak isterse rezervasyon yaptırdığı ya da satın aldığı ürünün / hizmetin tesisteki koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

 

www.ermenekturkuaz.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek/almak ya da reklamasyon amaçlı olabilir. www.ermenekturkuaz.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan www.ermenekturkuaz.com sorumlu tutulamaz.

 

 

Kullanıcıların  “www.ermenekturkuaz.com”  a Yollayacakları Bilgiler Hakkında  

 

www.ermenekturkuaz.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, mesajlaşılan Chat kısımları ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların www.ermenekturkuaz.com sitesi vasıta kullanılmak suretiyle küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları kesinlikle yoktur.

İnternet kullanıcılarının www.ermenekturkuaz.com sayfalarını kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve kar amacı güden benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları kesinlikle yoktur.

 

 

Alışveriş güvenliği

 

www.ermenekturkuaz.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullanılan kişisel bilgiler, hem online (çevrimiçi) hem de offline (çevrimdışı) durumundayken koruma altındadır. Üyelik, rezervasyon ve satış işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgilerinin üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin müdahale imkânı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 2.048 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilmektedir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.ermenekturkuaz.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunmaktadır. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dâhilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmeyen ve devredilmeyen bu bilgiler sadece ilgili bankanıza iletilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hak ve Sorumluluklara Dair  

 

www.ermenekturkuaz.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Ancak güncelleme hatalarından, teknik bir kısım hatalardan, ya da engellenmesi mümkün olmayan siber saldırılar sonucunda oluşacak güvenlik zafiyetlerinden sorumlu tutulamaz.

 

www.ermenekturkuaz.com  işbu "Gizlilik ve Güvenlik Politikası" hükümleri içeriğinde ve sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, sitede yayınlandığı tarihte yürürlüğe girecek olmakla, bu değişikliklerden ve yenilemelerden dolayı doğabilecek rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.ermenekturkuaz.com sitesi ve Ermenek Turkuaz Turizm İşletmeleri San. ve Tic. LTD. Şti. ne sorumluluk yüklenemez.

 

www.ermenekturkuaz.com ve Ermenek Turkuaz Turizm İşletmeleri San. ve Tic. LTD. Şti. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

 

İptal ve İade Şartları

 

Siparişinizi / talebinizi oluşturmanızın ardından, hizmetin sunumuna 24 saat kalıncaya kadar iptal talebinizin bulunması halinde, tarafımızla irtibata geçmeniz gerekmekte olup, bu vecibeye riayet etmemeniz halinde iptal talebiniz işleme alınamayacaktır.

İptal talebinizin uygun görülmesi halinde iade ödemenin kartınıza / hesabınıza  yansıması, banka koşullarıyla da alakalı olarak, 20 işgününü geçebilecektir. Bu konunun detaylı takibinin tarafınızca bankanız nezdinde yapılarak, kontrol edilmesi ve olası sorun halinde tarafımızla irtibata geçilmesi gerekmektedir.

www.ermenekturkuaz.com tarafından, görülen lüzum üzerine siparişin iptali de her zaman mümkün olmakla; bu durum müşteri lehine herhangi bir tazmin ya da talep hakkı vermemektedir.